Pompy ciepła powietrzne

Nowoczesne gospodarstwa domowe oraz przedsiębiorstwa, coraz częściej wybierają ekologiczne i zarazem oszczędne systemy ogrzewania, takie jak np. powietrzne pompy ciepła. Oferujemy instalację takich systemów w wersjach o mocy od 3,5 kW do nawet 36 kW.

Wybrane modele pozwalają na ogrzewanie lub chłodzenie pomieszczeń oraz ogrzewanie wody. Instalacje wyposażone są w specjalistyczne czujniki temperatury, wytrzymałe amortyzatory drgań oraz łatwy w obsłudze panel sterujący, z wbudowanym nowoczesnym wyświetlaczem LCD. Dzięki temu są bezpieczne oraz proste w konfiguracji – bez problemu można je dopasować do własnych potrzeb.

Częstym problemem, przy zakupie powietrznych pomp ciepła jest ich głośność. Nasze urządzenia pracują cicho – od 45 (hałas na poziomie cichej rozmowy) do 60 decybeli (można porównać do rozmowy w spokojnej restauracji).

Powietrzna pompa ciepła sprawdza się szczególnie dobrze w m.in.:

  • Gospodarstwach domowych;
  • Hotelach i pensjonatach;
  • Pralniach;
  • Magazynach;
  • I wielu innych większych oraz mniejszych budynkach.

Instalacja pozwala na uzyskanie dużych ilości energii zmagazynowanych w powietrzu, przy małym wkładzie własnym. Ponadto, urządzenie nie produkuje zanieczyszczeń czy szkodliwych substancji, jak to mogą robić inne systemy ogrzewania. Jest więc w pełni ekologiczne i bezpieczne dla ludzi oraz środowiska naturalnego. Warto pamiętać o tym, że zjawisko globalnego podwyższania średniej temperatury jest prawdziwe, a my się do niego przyczyniamy – prędzej czy później ekologiczne, odnawialne źródła energii będą standardem w domach. Warto zatem myśleć przyszłościowo i skorzystać z naszych rozwiązań.

Postaw na ekologię i nowoczesne technologie. Nie czekaj i zgłoś się do nas – oszczędzisz pieniądze i czas dzięki oferowanym pompom ciepła.

Urządzenia w ofercie

Wszelkie prawa zastrzeżone ANEO. 2015

projekt i wykonanie - agencja reklamowa group4