Pompy ciepła solanka-woda moc od 3,5 do 12kW

Znajdą tu Państwu urządzenia odpowiednie do ogrzewania małych pomieszczeń i podgrzewania wody bieżącej, w zależności od modelu do 55, 60 lub nawet 70 stopni Celsjusza. Pompy ciepła solanka-woda mające moc od 3,5 do 12kW to wydajne energetycznie i nieszkodliwe dla środowiska naturalnego rozwiązanie grzewcze.

Zasada działania tych urządzeń opiera się o pobór ciepła z gruntu – solanka to określenie na substancję niezamarzającą, która krąży w układzie zamkniętym i transportuje ciepło z ziemi do górnego źródła. W okresie grzewczym ziemia ma stałą, dodatnią temperaturę, dzięki czemu urządzenie może pracować wydajnie i bardzo oszczędnie. Cena pompy ciepła solanka-woda jest niższa od innych modeli, wydajność natomiast pozostaje na bardzo wysokim poziomie przez cały sezon grzewczy, bez względu na to, jakie panują warunki atmosferyczne.

Warto podkreślać oszczędność energetyczną tych urządzeń: przy mocy od 3,5 do 12kW, ilość pobieranego prądu jest za każdym razem nawet kilkukrotnie niższa. Oznacza to, że cena zakupu pompy z czasem się zwróci.

Urządzenia w ofercie

Wszelkie prawa zastrzeżone ANEO. 2015

projekt i wykonanie - agencja reklamowa group4