Powietrzne pompy ciepła moc od 16 do 50kW

W tej kategorii znajdą Państwo urządzenia odpowiednie do oszczędnego i przyjaznego środowisku ogrzewania większych obiektów, takich jak pensjonaty, hotele czy pralnie. Prezentowane pompy ciepła powietrzne maja moc od 16 do 50kW, co pozwala im na wydajne podgrzewanie wnętrz i wody bieżącej do nawet 60 stopni. Urządzenia mogą także ochładzać budynki, co przydaje się zwłaszcza w czasie letnich upałów.

Powietrzna pompa ciepła z zakresu mocy od 16 do 50kW wyposażona jest w wyświetlacz LCD, który służy jako panel sterujący. Dzięki niemu obsługa jest bardzo prosta, a użytkownik bez trudu odnajduje potrzebne mu opcje. Każde urządzenie posiada amortyzatory drgań, które wpływa na redukcję hałasu, ma także dwa czujniki temperatury oraz długi przewód, ułatwiający wybór miejsca do instalacji.

Urządzenie pobiera ciepło z powietrza nawet przy ujemnych temperaturach na zewnątrz. Nasze pompy są wydajne nawet przy 45-stopniowym mrozie. Jednocześnie jest bardzo wydajne – uzyskiwana moc z maszyny jest nawet kilkukrotnie większa, niż ta do niej dostarczona.

Urządzenia w ofercie

Wszelkie prawa zastrzeżone ANEO. 2015

projekt i wykonanie - agencja reklamowa group4