Pompy ciepła woda-woda moc od 3,5 do 12kW

Znajdą tu Państwo urządzenia o bardzo wysokiej wydajności energetycznej, jednocześnie bezpieczne dla środowiska. Pompy ciepła woda-woda, tutaj w zakresie mocy od 3,5 do 12kW, wykorzystują studnie głębinowe, ale także rzeki i stawy. Na dnie tych zbiorników utrzymuje się stała, dodatnia temperatura, co pozwala na bardzo efektywną prace urządzenia przez cały czas, niezależnie od panujących warunków klimatycznych.

Proponowane tutaj urządzenia, mające moc od 3,5 do 12kW, sprawdzą się do ogrzewania pomieszczeń, a także dobrze izolowanych budynków. Nasze propozycje są bardzo oszczędne dla portfela – wodne pompy ciepła pobierają kilka razy mniej energii, niż dostarczają w czasie pracy.

Proponujemy Państwu warianty wyposażone w zawory rozprężne termiczne lub elektroniczne, a także z wyświetlaczem Multi-Control, pozwalającym na obsługę i kontrolowanie pracy pompy. Nasze urządzenia mogą zostać wyposażone albo w parownik płytowy, albo płaszczowo-rurowy, w zależności od Państwa preferencji, a także dostępnego miejsca.

Urządzenia w ofercie

Wszelkie prawa zastrzeżone ANEO. 2015

projekt i wykonanie - agencja reklamowa group4