Pompy ciepła solanka-woda

Urządzenia, które mamy w ofercie, doskonale sprawdzą się w gospodarstwach domowych, czy pensjonatach oraz nawet dużych hotelach. Pompy ciepła solanka-woda pomagają w dostarczeniu odpowiednio ogrzanej wody – w zależności od modelu, może to być od 75 do nawet 150 litrów na godzinę.

Urządzenia mają klasę ochrony IPX4, dzięki czemu, są odporne na przypadkowe zalania. Ponadto, cechuje je ochrona przeciwpożarowa 1 klasy, zapewniająca podstawowe bezpieczeństwo. Pompa ciepła solanka-woda jest łatwa w kontroli, dzięki specjalnemu wyświetlaczowi Multi-Control. Urządzenia pracują cicho – do ok. 50 dB, co odpowiada spokojnej, domowej rozmowie. Ich cena zależna jest od mocy grzewczej, która pozwala ogrzać większe ilości cieczy.

Do ogrzewania wykorzystywana jest solanka pochodząca z gruntu. Dzięki naszej instalacji, możliwe jest wyraźne obniżenie kosztów opłat za energię. Dzisiejsze pompy ciepła solanka-woda są efektywne i co również istotne – w pełni ekologiczne. Energia pobierana jest z gleby, a instalacja nie emituje żadnych szkodliwych substancji oraz zanieczyszczeń. Cena za pompę ciepła solanka-woda nie jest duża, a koszt całej inwestycji zwróci nam się w ciągu kilku lat, dzięki oszczędnościom na energii.

Z uwagi na postępujące niebezpieczeństwo ekologiczne wynikające z globalnego podwyższania temperatury, warto już teraz zadbać o naszą planetę i skorzystać z nowoczesnych, bezpiecznych rozwiązań. Myślimy przyszłościowo i ekologicznie – dla siebie oraz swoich dzieci – i dlatego proponujemy nasze systemy.

Urządzenia w ofercie

Wszelkie prawa zastrzeżone ANEO. 2015

projekt i wykonanie - agencja reklamowa group4