Pompy ciepła woda-woda

Nowoczesne, ekologiczne systemy do ogrzewania domów lub innych budynków, są wybierane coraz częściej, dzięki temu, że umożliwiają oszczędność na coraz droższej energii. Według EHPA (The European Heat Pump Association) w Europie zainstalowanych jest już ponad 10 milionów specjalistycznych pomp ciepła, które pomagają pobierać energię zmagazynowaną m.in. w glebie czy powietrzu.

Pompy ciepła woda-woda, które mamy w ofercie, pomagają w ogrzewaniu lub ochładzaniu pomieszczeń. Dzięki wykorzystaniu H2O, jako doskonałego nośnika energii, system ten cechuje szczególnie wysoka wydajność.

W ofercie mamy pompy ciepła woda-woda o maksymalnej mocy grzewczej od 12 kW do aż 38 kW i pozwalają na ogrzewanie lub chłodzenie budynku oraz wody użytkowej. Urządzenia wytwarzają hałas rzędu ok. 50 dB, czyli przyciszonej konwersacji – nie przeszkadzają zatem przy wykonywaniu w ich pobliżu codziennych czynności. Urządzenia można bezproblemowo i bezpiecznie kontrolować poprzez specjalny system i wyświetlacz Multi-Control. Ponadto, są relatywnie niewielkie i łatwo zmieszczą się w niskich czy małych pomieszczeniach.

Skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Skorzystaj z możliwości, jakie dają nasze systemy i nie czekaj dłużej – zacznij oszczędzać na energii tak, jak 10 milionów Europejczyków!

Urządzenia w ofercie

Wszelkie prawa zastrzeżone ANEO. 2015

projekt i wykonanie - agencja reklamowa group4