Pompy ciepła woda-woda moc od 18 do 50kW

Przeznaczone do ogrzewania domów, a także większych obiektów usługowych dla tych z Państwa, którym zależy na ograniczeniu kosztów, a zarazem na dbaniu o środowisko naturalne. Pompy ciepła woda-woda, mające moc od 18 do 50kW, to wydajne rozwiązania, która oddają kilkakrotnie więcej energii w postaci ciepła, niż same pobierają. Jednocześnie nie wydzielają szkodliwych gazów, są więc ekologiczne.

Pompy tego rodzaju korzystają ze zbiorników, takich jak studnie czy stawy. Ponieważ temperatura w nich jest stała i dodatnia przez cały rok, urządzenie może pracować wydajnie bez względu na czynniki atmosferyczne.

Proponujemy Państwu urządzenia dostosowane do Waszych potrzeb, a także do dostępnej przestrzeni w miejscu, w którym planujecie ich montaż. Dlatego wodne pompy ciepła możemy wyposażyć w zawór rozprężny elektroniczny albo termiczny, a także sięgnąć po płaszczowo-rurowy lub płytowy parownik. Dodatkowo, maszyny są proste w obsłudze – posiadają wyraźny wyświetlacz Multi-Control, dzięki któremu ustawienie pożądanych parametrów stanowi żadnej trudności.

Urządzenia w ofercie

Wszelkie prawa zastrzeżone ANEO. 2015

projekt i wykonanie - agencja reklamowa group4